Friday, 2019-04-19, 14.58.44
Welcome Guest | RSS
Meniu | Profilul meu | Iesire
Meniu
Logare forum
Calendar stiri
«  March 2009  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Cauta
Tag Board
Site friends
Chestionar
Pe ce loc se va clasa FC Vaslui la sfarsitul acestui sezon?
Total of answers: 365
Statistica

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Main » 2009 » March » 19 » Programul partidelor din următoarele patru etape ale Ligii I
Programul partidelor din următoarele patru etape ale Ligii I
15.37.45

Programul şi televizările partidelor din următoarele patru etape ale Ligii I, precum şi a meciurilor din sferturile de finală ale Cupei României - Timişoreana:

Etapa a XXII-a

Vineri, 3 aprilie

Unirea Urziceni - CS Otopeni, ora 18.00 - GSP TV

Farul Constanţa - Poli Iaşi, ora 18.00 - netelevizat

Dinamo Bucureşti - Rapid Bucureşti, ora 20.45 - Antena 1

Sâmbătă, 4 aprilie

FC Timişoara - Gloria Buzău, ora 15.00 - GSP TV

CFR Cluj - FC Vaslui, ora 18.00 - GSP TV

FC Argeş - Pandurii Târgu Jiu, ora 18.00 - netelevizat

Steaua Bucureşti - Gloria Bistriţa, ora 20.30 - GSP TV

Duminică, 5 aprilie

Oţelul Galaţi - Universitatea Craiova, ora 17.00 - GSP TV

FC Braşov - Gaz Metanş Mediaş, ora 20.30 - GSP TV

Etapa a XXIII-a

Marţi, 7 aprilie

Gloria Bistriţa - Farul Constanţa, ora 16.00 - netelevizat

Gloria Buzău - Unirea Urziceni, ora 17.00 - GSP TV

Poli Iaşi - CFR Cluj, ora 19.00 - GSP TV

Pandurii Târgu Jiu - Steaua Bucureşti, ora 21.00 - GSP TV

Miercuri, 8 aprilie

CS Otopeni - FC Braşov, ora 15.00 - GSP TV

FC Vaslui - Oţelul Galaţi, ora 17.00 - GSP TV

Rapid Bucureşti - FC Timişoara, ora 19.00 - GSP TV

Universitatea Craiova - Dinamo Bucureşti, ora 21.00 - Antena 1

Gaz Metan Mediaş - FC Argeş, ora 17.00 - netelevizat

Etapa a XXIV-a

Vineri, 10 aprilie

CFR Cluj - Gloria Bistriţa, ora 18.00 - GSP TV

Steaua Bucureşti - Farul Constanţa, ora 20.45 - Antena 1

Sâmbătă, 11 aprilie

Unirea Urziceni - Rapid Bucureşti, ora 15.00 - GSP TV

FC Timişoara - Universitatea Craiova, ora 18.00 - GSP TV

Dinamo Bucureşti - FC Vaslui, ora 20.30 - GSP TV

Duminică, 12 aprilie

Oţelul Galaţi - Poli Iaşi, ora 17.00 - GSP TV

Pandurii Târgu Jiu - Gaz Metan Mediaş, ora 17.00 - netelevizat

FC Argeş - CS Otopeni, ora 17.00 - netelevizat

FC Braşov - Gloria Buzău, ora 20.30 - GSP TV

Etapa a XXV-a

Vineri, 17 aprilie

Gaz Metan Mediaş - Steaua Bucureşti, ora 16.00 - GSP TV

Gloria Buzău - FC Argeş, ora 18.45 - GSP TV

Universitatea Craiova - Unirea Urziceni, ora 20.45 - Antena 1

Sâmbătă, 18 Aprilie

Farul Constanţa - CFR Cluj, ora 14.00 - GSP TV

CS Otopeni - Pandurii Târgu Jiu, ora 15.00 - netelevizat

Gloria Bistriţa - Oţelul Galaţi, ora 15.00 - netelevizat

Poli Iaşi - Dinamo Bucureşti, ora 16.00 - GSP TV

FC Vaslui - FC Timişoara, ora 18.30 - GSP TV

Rapid Bucureşti - FC Braşov, ora 20.30 - GSP TV

Cupa României - Timişoreana, sferturi de finală

Marţi, 14 aprilie

Unirea Urziceni - FC Vaslui, ora 20.45 - Antena 1

FC Timişoara - Gloria Bistriţa

Miercuri, 15 aprilie

Dinamo Bucureşti - Rapid Bucureşti, ora 20.45 - Antena 1

CFR Cluj - Pandurii Târgu Jiu.

Views: 444 | Added by: Admin | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Aukro.ro
Create a free website with uCoz Copyright MyCorp © 2019